Katamaranas-Vilnius
Plaukimas katamaranu – viena geidžiamiausių pramogų!

Pasiplaukiojimas katamaranu Neryje – nauja ir unikali paslauga, siūloma Vilniaus mieste.

Plaukimą katamaranu Neryje – galima pavadinti puikia sėkmės istorija, kurią sukūrė įmonė UAB „Staroil“. Bendrovės komanda neabejojo, jog miestui trūksta kokybiškos, naujos bei patogios vandens paslaugos ir patikėjo sostinės potencialu. Panašu, kad neapsiriko, nes katamaranas tapo išties populiari pramoga tarp miestiečių, turistų ir įmonių.

Plaukimais katamaranu domisi ir turizmo agentūros

„Galime pasidžiaugti, kad ypatingai išaugo privačių užsakymų kiekis – šeimos švenčių, vakarėlių, mergvakarių, bernvakarių, įmonių darbuotojų susirinkimų, konferencijų, kai kurios įmonės netgi rengė verslo pietus pas mus. Aišku, išaugo ir gimtadienių, krikštynų ir vestuvių progoms skirtų užsakymų. Galime patikinti, jog nei viena pamergė gaudydama puokštę neiškrito už borto“, – dalinosi savo debiutine patirtimi sostinėje įmonės atstovė Irina Polinskaja.

„Turėjome ir konferencijų ant vandens, kuomet delegacijos iš užsienio turėjo įvairius seminarus, nes mūsų katamarane įrengta multimedijos įranga su televizoriumi, moderni garso aparatūra, baras ir tualetas. Nežinau, ar itin darbingos buvo konferencijos, bet kad itin vaizdingu maršrutu esu tuom tikra“, – konferencijų rengimo patirtimi dalinosi Irina.

Pasiplaukiojimais Nerimi itin susidomėjo turizmo agentūros, kurios šią vandens pramogą įtraukė į siūlomas programas ir aktyviai rezervuoja katamaraną ateinantiems sezonams.

Kad plaukimai taptų dar įdomesni ir informatyvesni, kitąmet planuojama klientams pasiūlyti ir tokias paslaugas kaip audiogidas ar tiesiog vietinio gido pasakojimai.

Svarstoma į Vilnių atgabenti ir antrąjį katamaraną

„Pastarieji mėnesiai šiam katamaranui buvo išties intensyvūs ir tai mus ypatingai džiugina. Turime ir dar vieną katamaraną, kurį nedvejodami atvešime kitąmet, jei paklausa ir toliau taip augs“, – apie galimą tolimesnę veiklos plėtrą užsimena Irina.

Paklausta apie tai, kada katamaranui baigsis plaukiojimo sezonas, ji užsiminė, jog šiemet katamaranas išplauks tol, kol neužšals Neris. Kaip žinia, tai gali nenutikti iki pat naujų metų. Tai pat ji paminėjo, kad būsimi plaukimai nuolatos skelbiami jų „Facebook“ paskyroje.

Nuostabūs Vilniaus vaizdai plaukiant upe

Išties kaip smagu plaukti katamaranu ir stebėti Vilnių. Matyti kaip keičiasi miestas, jo gamta, kaip aplinkui pakrante skuba žmonės… Tarytum savotiška terapija, kuri tau leidžia pabėgti nuo šurmulio neišvykstant iš miesto. Skamba kaip paradoksas, tačiau ne vienas  svečias dalinosi būtent tokiu įspūdžiu po kelionės katamaranu.

Džiugina faktas, jog plaukimo katamaranu kainos yra prieinamos kiekvienam. Reisiniuose plaukimuose kaina suaugusiam – 10 eurų, 5 eurai – vaikams virš trijų metų, o patys mažiausieji iki trijų metų – plukdomi nemokamai. Privatiems užsakymams taikomos įvairios nuolaidos.

Pramogautojai nori komforto ir patogumų

Kaip teigė Irina, klientai lieka itin sužavėti šios transportu priemonės komfortu, manevringumu bei paslaugos kokybe. Netgi atšąlus orams, katamaranas ir toliau vilioja savo pramoga, nes  dėka įrengto šildymo, keliautojai gali būti tikri, kad katamarane tikrai nesušals.

„Lietuviai yra reiklūs klientai ir privatiems plaukimų vakarams nevengia užsisakyti ir mūsų apmokytą aptarnaujantį kolektyvą: barmenus, padavėjus, Dj ir kitus. Jų dėka kelionės tampa ne tik nuotaikingesnės, o keliautojams tiesiog belieka atsipalaiduoti ir linksmai leisti laiką“, – papildomų paslaugų sėkme džiaugėsi pašnekovė.

Plaukimas katamaranu Nerimi – puiki pramoga ir mokiniams bei studentams. Šis patogus vandens transportas pavers bet kurią išvyką neeiline švente. O  taip pat tai būti džiuginanti ir informatyvi „gyva“ išvažiuojamoji pamoka ant vandens.

lt_LTLT