Pasiplaukiojimas Neryje katamaranu – idėja išskirtiniam laisvalaikiui
Pasiplaukiojimas Neryje katamaranu – idėja išskirtiniam laisvalaikiui

Lepinantys vasaros orai, ilgi vakarai ir taip išsiilgti susitikimai su draugais tik ir skatina iš šio šiltojo laikotarpio pasiimti kaip įmanoma daugiau ir susiplanuoti kuo įvairesnių ir įsimintinesnių vasaros pramogų. Viena tokių – pasiplaukiojimas Neryje katamaranu stebint Vilniaus pakrantes ir mėgaujantis ramybe bei šalia skriejančiu miestu.

„VilniusKatamaran.LT“ vadovė Irina Polinskaja pasakoja, kad pasiplaukiojimas katamaranu kasmet tampa vis populiaresnė pramoga tiek tarp miestiečių, įmonių, tiek tarp turistų, o visa veikla, pasirodo, gimė dėl senos vaikystės svajonės.

„Katamarano savininkas, vyriausias kapitonas Viktoras nuo vaikystės svajojo turėti savo vandens priemonę – laivą. Vis neapleidusios mintys po daug metų pastūmėjo šią idėją įgyvendinti. Pradėjus domėtis vandens transportu katamaranai išsiskyrė tuo, jog yra lyg vandens limuzinai. Pagalvojome, kad Vilniuje tokios pramogos dar niekas nesiūlo, tad nusprendėme pabandyti, – su šypsena svajonės įgyvendinimo pradžią prisimena Irina Polinskaja.

Pašnekovė pastebi, kad per trijų metų patirtį pasiplaukiojimas Nerimi taip išpopuliarėjo, kad susidomėjimo jau sulaukiama kovo mėnesį, o laivybos sezonas prasideda nuo balandžio ir tęsiasi iki pat rugsėjo pabaigos. Klientai – nuo mažiausių iki vyriausių Irina Polinskaja neigia dažnai vyraujantį įsitikinimą, kad pasiplaukiojimas su katamaranu galimas tik vasarą.

„Turime galimybę pasiūlyti komfortišką pasiplaukiojimą ne tik vasarą, nes katamaranas yra šildomas. Čia rasite komfortą, švarą, šiuolaikiškumą, o daugelis atvykę į pasiplaukiojimą pirmą kartą net nustemba, jog katamaranas dėl savo šiuolaikiškumo net nepanašus į kitus – įprastinius katamaranus“, – pasakoja Irina ir priduria, kad klientų sulaukia nuo pačių mažiausių iki vyriausių. Mažiesiems plaukimas Neryje tampa didžia pramoga, jaunimui vėlų vakarą tai tampa smagiu vakarėliu, kuriame jie gali rasti puikią muzikos aparatūrą bei Disco šviesas, o vyresnė auditorija plaukimą Neryje vertina kaip terapiją ir ramybės bei poilsio laiką sau.

Plaukimas katamaranu – puiki idėja švęsti tokias šventes, kaip:

  • gimtadieniai;
  • mergvakariai ir bernvakariai;
  • krikštynos;
  • įmonės vakarėliai;
  • romantiška kelionė dviese;
  • klasės draugų ar kursiokų susitikimai;
  • „Babyshower“ vakarėliai;
  • neįprasti įmonės verslo pietūs (prezentacijos);
  • ir bet kokia kita proga!

Visą straipsnį galite rasti tv3.lt:
Idėja išskirtiniam laisvalaikiui: siūlo pasiplaukiojimą Neryje katamaranu 

lt_LTLT